Vecpuišu/ vecmeitu ballīte ar spēli “Mafija”

Daudziem cilvēkiem vecpuišu vai vecmeitu ballītes asociējas ar naktsklubiem, glamūrīgām un pikantām ballītēm, piedzīvojumiem un privātu iestāžu apmeklēšanu. Spēle “Mafija” piedāvā aizvadīt vakaru citā gaisotnē — jautri un radoši.

“Mafija” — neaizmirstams, aizraujošs ceļojums konfrontācijas pasaulē starp neapbruņotajiem miermīlīgajiem iedzīvotājiem un viltīgo mafiju. Intrigas un kaislība, kas valdīs spēles gaitā, neatstās vienaldzīgu nevienu. Uzvara būs pozitīvu emociju un prieka lādiņš, kas padarīs vecpuišu/vecmeitu ballīti par neaizmirstamu.

Vienlaicīgi spēlē var piedalīties no 8 līdz 15 cilvēkiem. Vidējais spēles ilgums 1 stunda, bet spēļu skaits atkarīgs no Jūsu vēlmēm. Spēles sākumā vadītājs paskaidros noteikumus, kuri ir vienkārši saprotami pat nepieredzējušam spēlētājam. Spēles norises vieta var būt Jūsu izvēlēta vai mūsu piedāvāta.

Vecpuišu/vecmeitu ballīte “Mafijas” stilā kļūs par neaizmirstamu ballīti, kurā Jūs varēsiet iejusties dažādās lomās, atraisīties un jautri pavadīt laiku.

Mēs esam līderi “Mafijas” spēļu organizēšanā un vadīšanā Latvijā vairāk kā 10 gadus. Pasūtot spēles pie mums, Jūs vienmēr būsiet pārliecināti, ka esat izvēlējušies labāko piedāvājumu.

заказ