“Mafija” spēles ballītēm sēžot pie galda

Nav nepieciešams gaidīt īpašu iemeslu, lai tiktos un uzspēlētu “Mafiju”, lai spēle kļūst par ieganstu tikties ar draugiem mājīgā atmosfērā.

“Mafija” ļaus Jums iegūt pozitīvu enerģijas lādiņu un intelektuālu baudu, atklāt draugos jaunus talantus, iepazīt vēl neredzētas rakstura iezīmes. Šī aizraujošā, psiholoģiskā spēle ļauj izbaudīt detektīvromāna cienīgu sižetu, kurā neorganizēts vairākums cenšas uzvarēt organizēto, informēto mazākumu — “mafijas ģimeni”. Spēlēt “Mafiju” būs interesanti gan pieredzējušiem spēlētājiem, gan iesācējiem.

Vienlaicīgi spēlē var piedalīties no 8 līdz 15 cilvēkiem. Vidējais spēles ilgums 1 stunda. Spēles sākumā vadītājs paskaidros spēles noteikumus, kuri ir vienkārši saprotami un izpildāmi. Spēles norises vieta var būt Jūsu izvēlēta vai mūsu piedāvāta.

Šī psiholoģiskā spēle neatstās Jūs vienaldzīgus. Vēl ilgi pēc spēles beigām Jūs atcerēsieties notikumus, ļausieties minējumiem, izspēlēsiet alternatīvus scenārijus. Visticamāk, Jūs vēlēsieties tikties atkal, un “Mafijas” spēle kļūs par tradīciju.

Mēs esam līderi “Mafijas” spēļu organizēšanā un vadīšanā Latvijā vairāk kā 10 gadus. Pasūtot spēles pie mums, Jūs vienmēr būsiet pārliecināti, ka esat izvēlējušies labāko piedāvājumu.

заказ