Dzimšanas diena ar spēli “Mafija”

Ar joni tuvojas kārtējā dzimšanas diena, un Jūs ar šausmām saprotat, ka svaigu ideju svētkiem nav, bet standarta izklaides naktsklubā, kafejnīcā, vai restorānā visiem ir apnikušas. Šādā situācijā esam nokļuvuši mēs visi. Piedāvājam Jums neparastu un oriģinālu risinājumu — aizraujošā un viltīgā spēle “Mafija” padarīs krāsaināku jebkuru dzimšanas dienu.

Mēs pulcēsim pie spēles galda Jūsu viesus un ļausim katram no viņiem izjust spēles garšu. Nav svarīgi, vai viesi ir pazīstami savā starpā vai tikko satikušies, spēle pilnībā ļaus izbaudīt azartu, intrigas un jautrību.

Vienlaicīgi spēlē var piedalīties no 8 līdz 15 cilvēkiem. Vidējais spēles ilgums 1 stunda. Spēles sākumā vadītājs paskaidros spēles noteikumus, kuri ir vienkārši saprotami un izpildāmi. Spēles norises vieta var būt Jūsu izvēlēta vai mūsu piedāvāta.

Spēle “Mafija” noteikti iekaros Jūsu sirdi, un viesi ilgi atcerēsies, cik veikli viņi uzvarēja viltīgo mafiju vai apmānīja naivos miermīlīgos iedzīvotājus. Nosviniet savu dzimšanas dienu spilgti un neparasti!

Mēs esam līderi “Mafijas” spēļu organizēšanā un vadīšanā Latvijā vairāk kā 10 gadus. Pasūtot spēles pie mums, Jūs vienmēr būsiet pārliecināti, ka esat izvēlējušies labāko piedāvājumu.

заказ