KorporatÄ«vie pasākumi ar spēli “Mafija” tagad arÄ« ONLINE formātā

Tuvojas korporatÄ«vais pasākums, taču standarta izklaides ir kļuvuÅ”as garlaicÄ«gas un vēlaties izmēģināt ko jaunu? Tādā gadÄ«jumā spēle “Mafija” ir tas, kas Jums vajadzÄ«gs. Speciāli korporatÄ«viem pasākumiem esam izstrādājuÅ”i Ä«paÅ”u spēles versiju, kurā katrs dalÄ«bnieks izjutÄ«s azarta garÅ”u, intrigas un ļaunprātÄ«bas. Spēle saliedēs kolektÄ«vu, ļaujot atvērties katram no dalÄ«bniekiem.

VienlaicÄ«gi spēlē var piedalÄ«ties no 8 lÄ«dz 15 cilvēkiem. Vidējais spēles ilgums 1 stunda. Spēles sākumā vadÄ«tājs paskaidros spēles noteikumus, kuri ir vienkārÅ”i saprotami un izpildāmi. Spēles norises vieta var bÅ«t JÅ«su izvēlēta vai atlasÄ«ta no mÅ«su piedāvājuma.

Spēle kļūs par neaizmirstamu korporatÄ«vā pasākuma daļu, kā arÄ« sniegs Jums neaizmirstamu intelektuālu baudÄ«jumu. PozitÄ«vu emociju lādiņŔ, ko saņemsiet no spēles “Mafija”, uz ilgu laiku paliks dalÄ«bnieku atmiņā.

Mēs esam lÄ«deri “Mafijas” spēļu organizÄ“Å”anā un vadÄ«Å”anā Latvijā vairāk kā 10 gadus. PasÅ«tot spēles pie mums, JÅ«s vienmēr bÅ«siet pārliecināti, ka esat izvēlējuÅ”ies labāko piedāvājumu.

Tagad arī ONLINE formātā!

Š·Š°ŠŗŠ°Š·