Komandas saliedēšana – team building ar spēli “Mafija” tagad arī ONLINE formātā

Katrs vadītājs ir aizdomājies par darba efektivitātes celšanu, kolektīva saliedēšanu, savstarpējo attiecību uzlabošanu, darbinieku talantu un spēju atklāšanu. Visā iepriekšminētajā var palīdzēt spēle “Mafija”.
Speciāli komandas saliedēšanai esam izstrādājuši spēles versiju, kurā katrs dalībnieks atklās sevī spējas pārliecināt, sāks ieklausīties savā intuīcijā, mācīsies atpazīt manipulāciju un manipulēs pats, bet pats galvenais — strādās komandā. “Mafija” — oriģināla spēle-treniņš, kuru apmeklēt ir patiess prieks.

Spēles laikā vadība varēs labāk iepazīt savus darbiniekus, novērtēt viņu spējas ārpus darba laika, savukārt spēlētājiem būs iespēja parādīt sevi no labākās puses. Spēles noslēgumā pieredzējis vadītājs norādīs uz katras komandas stiprajām un vājajām pusēm.

Vienlaicīgi spēlē var piedalīties no 8 līdz 15 cilvēkiem. Vidējais spēles ilgums 1 stunda. Spēles sākumā vadītājs paskaidros spēles noteikumus, kuri ir vienkārši saprotami un izpildāmi. Spēles norises vieta var būt ofiss, Jūsu izvēlēta kafejnīca vai mūsu piedāvāta vieta.

Komandas saliedēšana ar “Mafiju” — optimāls veids, lai radītu neformālus apstākļus, saliedētu komandu, aizraujoši un ar pievienoto vērtību pavadītu laiku. Pievilcīgās cenas ļaus izspēlēt vairākas spēles pēc kārtas, lai risinātu uzdevumus.

Mēs esam līderi “Mafijas” spēļu organizēšanā un vadīšanā Latvijā vairāk kā 10 gadus. Pasūtot spēles pie mums, Jūs vienmēr būsiet pārliecināti, ka esat izvēlējušies labāko piedāvājumu.

Tagad arī ONLINE formātā!

заказ