“Mafija” spēle bērnu ballītei

Bērnu svētki — mūžīgas galvassāpes visiem vecākiem. Kā tos padarīt spilgtus, jautrus un neaizmirstamus, lai bērni gūtu maksimālu prieku no savstarpējas komunikācijas? Šo jautājumu uzdod daudzi vecāki. Uzdāviniet bērniem neaizmirstamus svētkus kopā ar spēli “Mafija”. Spēle būs oriģināls pārsteigums Jūsu bērnam un ielūgtajiem viesiem.

Spēle “Mafija” aizraujoša detektīvspēle bērniem no 10 gadu vecuma. Tā ir komunikācija, izrāde, detektīvs, azarts un mistika vienuviet. “Mafija” attīsta vērību, loģisko domāšanu un intuīciju. Tā iemācīs bērnam paškontroli, spēju skaidri izteikt savas domas un aizstāvēt savu viedokli. Par šiem svētkiem vēl ilgi un ar lielāko prieku atcerēsies gan viesi, gan atpūtušies vecāki.

Vienlaicīgi spēlē var piedalīties no 8 līdz 15 cilvēkiem. Vidējais spēles ilgums 1 stunda. Spēles sākumā vadītājs paskaidros spēles noteikumus, kuri ir vienkārši saprotami un izpildāmi, kā arī atbildēs uz interesējošiem jautājumiem.

Mēs esam līderi “Mafijas” spēļu organizēšanā un vadīšanā Latvijā vairāk kā 10 gadus. Pasūtot spēles pie mums, Jūs vienmēr būsiet pārliecināti, ka esat izvēlējušies labāko piedāvājumu.

заказ